Jak przedłużyć wynajem szafki szkolnej na kolejny rok

2 czerwca 2020
Chcąc podkreślić znaczenie klientów, którzy już raz nam zaufali i wynajęli szafkę oraz w myśl działań sprawiedliwego traktowania i nie robienia nikogo w „bambuko” jak to mają w zwyczaju robić inne firmy, uprzejmie informujemy iż:
 • Nigdy u Nas nie jest tak, że pierwsi mają gorzej niż Ci co wynajęli później.
 • Osoby, które już raz wynajęły szafkę, mają pierwszeństwo przedłużenia z gwarancją miejsca (w określonym bloku czasowym).
 • Miej pewność, że zawsze aktualna oferta, jest najlepszą ofertą. Nie ma co się łudzić, że za jakiś czas oferta będzie lepsza. Może być tylko gorsza.

W myśl tych zasad, uprzejmie informuję iż od 1 do 14 czerwca uruchomiliśmy możliwość wynajmu/przedłużenia szafki szkolnej na kolejny rok szkolny z dwiema opcjami:

Opcja 1: Przedłużenie wynajmu szafki szkolnej z opcją pozostania w tej samej szafce
Opcja 2:
Przedłużenie wynajmu szafki szkolnej z opcją wylosowania innej szafki

W przypadku opcji pierwszej, czyli chęć pozostania w tej samej szafce szkolnej, należy podczas składania zamówienia wybrać opcje „Chce pozostać w szafce”. Wybranie opcji pierwszej wiążę się z kilkoma rzeczami:

 • Nie ma konieczności zwrotu kluczyków do szafki szkolnej. Zamek w szafce nie zostanie zmieniony.
 • Nie ma konieczności zabierania rzeczy z szafki na okres wakacji. Jeżeli coś znajdziemy podczas sprzątania szafki, to wyjmiemy, wyczyścimy i zdezynfekujemy szafkę i wsadzimy z powrotem.
 • Nie ma konieczności opłaty kaucji. Kaucja z poprzedniego roku zostanie przeksięgowana na nowy okres.
 • Nie ma konieczności oczekiwania na nowe kluczyki.

 

UWAGA: Na przedłużenie szafki szkolnej z opcją pozostania w tej samej szafce szkolnej masz czas do 14 czerwca. Po tym czasie możliwość wynajmu zostanie zablokowana, ponieważ trwać będą prace serwisowe i wymiana zamków. Kolejną możliwość wynajmu uruchomimy dopiero 15 września, jednakże wtedy już na zasadach ogólnych, z opcją losowania szafki i bez gwarancji miejsca.

 

 

W przypadku opcji drugiej, czyli chęć wylosowania nowej szafki szkolnej, należy podczas składania zamówienia wybrać opcję „Chce wylosować nową szafkę”wybranie opcji drugiej wiąże się również z kilkoma rzeczami:

 • Należy rozliczyć się z kluczyków do aktualnie używanej szafki szkolnej, poprzez wrzucenie ich do odpowiedniej skrzynki.
 • Należy zabrać wszystkie rzeczy z szafki.
 • Pobrana zostanie kaucja za nową szafkę szkolną, a kaucja za starą szafkę zostanie rozliczona w momencie inwentaryzacji kluczyków, która odbędzie się na początku lipca.
 • Kluczyki do nowej szafki zostaną wysłane na początku września, na adres wskazany w zamówieniu przy pomocy Poczty Polskiej i listu poleconego.

Jeżeli zaś kończysz już edukacje w danej szkole, lub po prostu nie planujesz przedłużać wynajmu szafki, to należy rozliczyć się z posiadanych kluczyków wrzucając je do odpowiedniej skrzynki, opróżniając wcześniej szafkę, a kaucja zostanie rozliczona po inwentaryzacji na początku lipca.

 

 

 

Jak wypełnić formularz zwrotu kaucji