Jak przedłużyć wynajem szafki szkolnej na kolejny rok

2 czerwca 2020
Chcąc podkreślić znaczenie klientów, którzy już raz nam zaufali i wynajęli szafkę oraz w myśl działań sprawiedliwego traktowania i nie robienia nikogo w „bambuko” jak to mają w zwyczaju robić inne firmy, uprzejmie informujemy iż:
  • Nigdy u Nas nie jest tak, że pierwsi mają gorzej niż Ci co wynajęli później.
  • Osoby, które już raz wynajęły szafkę, mają pierwszeństwo przedłużenia z gwarancją miejsca (w określonym bloku czasowym).
  • Miej pewność, że zawsze aktualna oferta, jest najlepszą ofertą. Nie ma co się łudzić, że za jakiś czas oferta będzie lepsza. Może być tylko gorsza.

W myśl tych zasad, uprzejmie informuję iż od 1 do 15 lipca uruchomiliśmy możliwość wynajmu/przedłużenia szafki szkolnej na kolejny rok szkolny:

Przedłużenie wynajmu szafki szkolnej z opcją pozostania w tej samej szafce. 

W przypadku chęci pozostania w tej samej szafce szkolnej, należy podczas składania zamówienia wpisać nr aktualnie posiadanej szafki

  • Zamek w szafce nie zostanie zmieniony, dlatego nie zwracaj nam kluczyków do swojej szafki.
  • Nie ma konieczności zabierania rzeczy z szafki na okres wakacji. Jeżeli coś znajdziemy podczas sprzątania szafki, to wyjmiemy, wyczyścimy i zdezynfekujemy szafkę i wsadzimy z powrotem.
  • Nie ma konieczności opłaty kaucji. Kaucja z poprzedniego roku zostanie przeksięgowana na nowy okres.
  • Nie ma konieczności oczekiwania na nowe kluczyki.
UWAGA: Na przedłużenie szafki szkolnej z opcją pozostania w tej samej szafce szkolnej masz czas do 15 lipca. Po tym czasie możliwość wynajmu zostanie zablokowana, ponieważ trwać będą prace serwisowe. Kolejną możliwość wynajmu uruchomimy dopiero z początkiem września, jednakże wtedy już na zasadach ogólnych, z opcją losowania szafki i bez gwarancji miejsca.

 

Jeżeli zaś kończysz już edukacje w danej szkole, lub po prostu nie planujesz przedłużać wynajmu szafki, to należy rozliczyć się z posiadanych kluczyków wrzucając je do odpowiedniej skrzynki, opróżniając wcześniej szafkę, a kaucja zostanie rozliczona po inwentaryzacji w okresie wakacyjnym.

 

 

Jak wypełnić formularz zwrotu kaucji